facebook

Vianočné trhy a Mikuláš v PSA ‘17 sú úspešne za nami, vďaka vám venujeme na charitu 3.000 €

Piaty ročník Vianočných trhov v našej automobilke Groupe PSA Slovakia je úspešne za nami. Vďaka našim predajcom a dobrovoľníkom sa nám podarilo vytvoriť úžasnú vianočnú atmosféru. Predajom kapustnice, koláčov, chlebov s masťou či nátierkou, ručne vyrábaných ozdôb a mydiel sa podarilo vyzbierať 1.000€. Ku každému vášmu euru naša automobilka pridá ďalšie dve. Výslednú sumu 3.000€ rozdelíme medzi OZ Iskierka – DS Comitas a Slovenskú spoločnosť pre Spina Bifida a / alebo hydrocefalus.

OZ Iskierka – DS Comitas pomáha zdravotne znevýhodneným mladým ľuďom zaradiť sa do bežného života a to nielen pri vzdelávaní, ale aj vo voľnom čase. Peňažné prostriedky, ktoré sme vyzbierali, pomôžu OZ pri dostavbe priestorov denného stacionáru.

Slovenská spoločnosť pre Spina Bifida a / alebo hydrocefalus je združenie rodín s deťmi a mladistvými s diagnózou spina bifida (rázštep chrbtice) a hydrocefalus (vodnatieľka mozgu). Cieľom spoločnosti je viesť deti a mladých ľudí s týmito diagnózami k samostatnosti a k tomu, aby boli aktívnymi členmi spoločnosti. Peniaze, ktorými spolu prispejeme poslúžia na realizáciu „letného tábora samostatnosti“ týchto detí. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do zbierky zapojili a pomohli nielen vytvoriť výbornú atmosféru na Vianočných trhoch, ale aj prispieť dobrej veci.

Viac fotografií nájdete na :