facebook

Naše vozidlá

Nový Peugeot 208

Na prvý pohľad je zrejmé, že nová generácia modelu Peugeot 208 je silná osobnosť. Nízka silueta, dlhá kapota a elegantné krivky odhaľujú športové vozidlo, ktorému možno len ťažko odolať. Svieže a originálne farby karosérie okamžite upútajú vašu pozornosť. Vo vnútri vozidla objavíte najnovšiu generáciu PEUGEOT i‑Cockpit® 3D i so športovým kompaktným volantom a zabudovanými ovládacími prvkami.
Nový Peugeot 208 vyrábaný v Trnave bol vyhlásený za európske Auto roka 2020 porotou zloženou zo 60 európskych automobilových novinárov. Porota vyzdvihla najmä ponuku 3 druhov motorizácie: elektrické, benzínové a naftové agregáty, ktoré dávajú zákazníkom skutočnú slobodu voľby. Členovia poroty zároveň na novom PEUGEOTE 208 ocenili jeho odvážny dizajn a použité technológie. V decembri 2020 získalo ocenenie Najlepšie importované vozidlo v japonsku.

CITROËN C3

Nový slovenský Citroën C3  prináša závan zmeny do sveta kompaktných vozidiel! Toto moderné vozidlo sa vyznačuje trendovým a optimistickým dizajnom s farebnými doplnkami a grafickými prvkami ako sú ochranné prvky Airbump®. Vďaka jeho veľmi expresívnej a jedinečnej siluete ho možno okamžite rozoznať vo svojej kategórii. Štýl, personalizácia, Citroën Advanced Comfort®, nové technológie a ConnectedCAM Citroën™: objavte nový Citroën C3 vyrábaný na Slovensku.


PEUGEOT 208

Model z dielne automobilky Peugeot, ktorý v sebe spája výkon, moderný dizajn a mobilitu. Peugeot 208 je malé mestské auto, ktoré je však schopné viac ako len bežnej prepravy. Má výborné jazdné vlastnosti, je vysoko efektívne a pýši sa najnovšími inováciami.

CITROËN C3 PICASSO

Prišiel na trh začiatkom roka 2009, sa vyrábal exkluzívne v trnavskej fabrike. Prvý Citroën Made in Slovakia je priestranný, premyslený a veselý. Citroën C3 Picasso má veľa tromfov, ktoré z neho robia oveľa viac ako iba minivan – je to naozajstná „zázračná“ škatuľka. Jeho výroba skončila v júni 2017.

PEUGEOT 207

Toto príťažlivé vozidlo sa dva roky po sebe stalo najpredávanejším modelom segmentu B v Európe. V Trnave sa vyrábali troj- a päťdverové hatchbacky, ako aj úžitkové verzie „dvestosedmičky“. Zákazníci si mohli vybrať zo štyroch benzínových motorov, ktoré môžu byť sprevodované manuálnou, ale i automatickou či poloautomatickou prevodovkou. V ponuke bolo tiež päť dieselových motorov, štyri rôzne výbavy a jedenásť farieb. Model 207 poskytuje nielen radosť z jazdy, ale s emisiami CO2 od 99 g/km rešpektuje aj životné prostredie.

Vozidlo sa v Trnavskej automobilke prestalo vyrábať v máji 2012, plnohodnotne ho nahradil Peugeot 208.