Voľné pozície

Voľné pozícieAk ste sa rozhodli uchádzať o prácu v spoločnosti PSA Peugeot Citroën Slovakia, v tejto sekcii nájdete všetky naše pracovné ponuky. Žiadosti môžete posielať cez on-line dotazník, ktorý nájdete po kliknutí na jednotlivé pozície.

Alternatívne môžete posielať žiadosť spolu s profesným životopisom aj poštou na uvedenú adresu:

PSA Peugeot Citroën
Náborové centrum
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontaktovať nás môžete aj na emailovej adrese: nabor@mpsa.com. O vybavení žiadosti vás budeme informovať do štyroch týždňov od jej doručenia.

Zároveň sa môžete zaregistrovať na našom kariérnom portáli www.karierapsa.sk

Ak dávate prednosť sociálnym sieťam, informácie nájdete aj na Facebooku KarieraPSA@PSAKariera

On-line osobný dotazník

Aktuálne obsadzujeme :

 Výrobný pracovník

 Výrobný pracovník pre víkendovú zmenu

 Operátor logistiky

 Operátor logistiky pre víkendovú zmenu

 Nastavovač lisovacích nástrojov

 Koordinátor kvality

 Analytik kvality

 Kontrolór hotových vozidiel

 Koordinátor výroby

 Koordinátor výroby pre víkendovú zmenu

 Koordinátor – správca zariadení

 Technický koordinátor pre víkendovú zmenu

 Zamestnanec údržby

 Zamestnanec údržby pre víkendovú zmenu

 Retušér  analytik

 Vedúci výrobnej jednotky pre víkendovú zmenu

 Vedúci výrobnej zmeny na prevádzke LAKOVŇA

 Trainee program pre absolventov vysokých škôl

 Finančný účtovník špecialista

 Brigádnik pre finančné oddelenie

Bližšie info nájdete :  https://karierapsa.sk

Aktuálne pozície

<< < | 1 | 2 | > >>

29.5.2017

Jedinečná príležitosť pracovať iba 2 dni v týždni!!!

Viac informácií

Ergonóm

8.9.2016

Miesto výkonu práce: PCA Slovakia Trnava, oddelenie -Montáž

Náplň práce

    • Vykonáva pracovné úlohy ergonóma v zmysle štandardov skupiny v prevádzkach montáž, kvalita a logistika
  • Koordinuje a animuje vývoj ergonómie v prevádzkach

    • Definuje ročný akčný plán ergonómie
    • Navrhuje investície pre realizáciu akčného plánu
    • Animuje integráciu ergonómie v rámci plánovaných zmien
    • Vykonáva školenia ergonómie
    • Spolupracuje s pracovnou zdravotnou službou pri zaraďovaní zamestnancov so zdravotnými obmedzeniami na post
    • Vypracováva reportingy pre  Regionálny úrad verejného zdravotníctva a pre ergonómov skupiny
    • Podieľa sa na vyšetrovaní chorôb z povolania a bolestivých prípadov súvisiacich s prácou
    • Podieľa sa na spoločných akciách organizovaných v rámci skupiny
    • Pripravuje podklady potrebné pre definovanie cieľov ergonómie

Požiadavky:

    • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
    • Prax  na pozícii ergonóma minimálne 2 roky
    • Znalosť anglického jazyka B1 alebo znalosť francúzskeho jazyka B1
    • Znalosť informačných systémov MS Word, MS Excel, MS Outlook, internet na užívateľskej úrovni
    • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci
    • Schopnosť pracovať pod stresom a prispôsobiť sa meniacim podmienkam
    • Schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií a analytické myslenie.

Ponúkame

    • Adekvátne finančné ohodnotenie

    • Pracovná zmluva  na dobu neurčitú

    • Zaujímavý sociálny program, doplnkové dôchodkové sporenie, životné a úrazové poistenie

    • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu

    • Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty)

    • Možnosť odkúpenia nájomných bytov s podporou zamestnávateľa zo sociálneho fondu

    • Zľava pri kúpe motorového vozidla značiek Peugeot a Citroën s podporou zamestnávateľa zo sociálneho fondu

    • Sociálne výhody formou systému Benefitplus

    • DDS a  životné poistenie

      Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Naša spoločnosť / Kontaktné údajeTel.: 033/5482525
zuzana.polakova@mpsa.com
Náborové stredisko

Automobilka v Trnave je technologicky najnovšou v skupine PSA Peugeot Citroën. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrába výhradne na Slovensku. Denná produkcia v dvoch pracovných zmenách je aktuálne takmer 870 automobilov. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a s týmto objemom produkcie sa trnavská automobilka stala v roku 2009 najväčším výrobcom áut na Slovensku. V roku 2010 sa vyrobilo zhruba 200 000 vozidiel.