facebook

Trnavská automobilka pokračuje v letných brigádach pre študentov, zarobiť si môžu až 747€ mesačne

Trnavská automobilka pokračuje v letných brigádach pre študentov, zarobiť si môžu až 747€ mesačne

 

 

Trnava, 30.mája 2018 – Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia aj v tomto roku oslovila študentov stredných a vysokých škôl s ponukou letnej brigády. Po prvýkrát zamestnávateľ ponúka nástup do kmeňového stavu brigádnikom na dobru určitú, čím získavajú benefity kmeňových zamestnancov. Vďaka tomu budú môcť okrem mzdy 747€ pred zdanením mesačne využívať benefity ostatných kmeňových zamestnancov.

 

Záujemcom o brigádu ponúka automobilka ubytovanie prvý mesiac bezplatne. Druhý mesiac zaplatia za ubytovňu 60€ a tretí 90€. Ďalším z viacerých benefitom je bezplatný pitný režim a distribúcia varenej stravy až do základného výrobného tímu. Hlavné jedlo je možné objednať si v cene už od 0,67 centov.

 

Od druhého mesiaca môže profitovať z výkonnostnej prémie vo výške 100€ pred zdanením a nočného príplatku 1,60€ brutto/ hodina. Podmienkou je minimálny vek 18 rokov a v čase od júna do októbra 2018 musia odpracovať súvisle osem a viac týždňov v trojzmennom režime počas týždňa. Naopak podmienkou nie je prax a vzdelanie v automobilovom priemysle.

 

Študenti si okrem zárobku môžu vyskúšať prácu v jednej z najväčších automobiliek na Slovensku. Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá im v budúcnosti môže ponúknuť uplatnenie v pracovnej kariére aj v iných krajinách. Podobnú možnosť poskytovala trnavská automobilka študentom a záujemcom o letnú brigádu už od roku 2015.

 

 

 

 

 

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia vyrobila v roku 2017 rekordných viac ako 335 050 vozidiel, čo predstavuje medziročný rast produkcie o 6,3%.

 

Aktuálne vytvára automobilka okolo 4.500 pracovných postov. Začiatkom roka 2017 sa úspešne rozbehla tzv. štvrtá, víkendová pracovná zmena. Vrátane dodávateľov generuje tento výrobca áut na Slovensku takmer 20.000 pracovných postov.

 

Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla miliardu EUR. V Trnave sa aktuálne vyrába model Peugeot 208 a od septembra 2016, exkluzívne len v Trnave, aj nový model Citroën C3, ktorý predstavoval industriálnu investíciu vo výške 80 mil. EUR.

 

Nový model Citroën C3 získal už viac ako 30 ocenení od rôznych nezávislých inštitúcií. Počas roka 2017 získal tento model podiel na celkovej výrobe takmer 90 % a stal sa lídrom výrobného programu automobilky.

 

V rámci ochrany životného prostredia automobilka od júna 2012 nevyviezla na skládku ani kilogram odpadu tvoreného vo výrobe. Trnavské výrobné centrum patrí v spotrebe energií na vyrobené vozidlo medzi najlepšie automobilky Európy.

 

Ďalšie informácie:

Peter Švec, riaditeľ komunikácie

Tel: +421 911 78 55 77, +421 33 5482 300; e-mail: peter.svec@mpsa.com