Výrobný pracovník - ZVAROVŇA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje výrobu nových vozidiel v prevádzke zvarovňa
• Zodpovedá za kvalitu svojej práce, výrobu určeného množstva v danom čase
• Pracuje podľa pracovného štandardu s prioritou na BOZP
• Vykonáva údržbu 1.stupňa (drobné práce v rámci svojej zodpovednosti), podieľa sa na TPM
• Zabezpečuje poriadok na svojom pracovisku
• Podieľa sa na neustálom zlepšovaní
• Riadi sa internými pokynmi PSA Groupe

Zamestnanecké výhody, benefity

• Nástupný termín dohodou
• Pracovný pomer do kmeňového stavu na dobu určitú 2 roky
• Práca v 3-zmennej prevádzke od pondelka do piatku; možnosť nadčasov
• Základný plat od 850 € + príplatky + osobné hodnotenie = spolu priemerne 1.037 € mesačne
+ nové auto už od 113 € mesačne, príspevok na benefity, príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku, vernostná odmena
• Mesačný príspevok na benefity od 194 € ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 113 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Chutná strava v závodnej jedálni za 1 euro, bohatý výber
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• Nájomné byty alebo ubytovňa
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti & rekreačné poukazy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle nie je podmienkou,
• skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané,
• ochota a chuť pracovať na zmeny,
• spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problem,
• motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia stabilne vytvára takmer 4.500 priamych pracovných postov a s nepriamymi pracovnými pozíciami prostredníctvom svojich dodávateľov dáva prácu celkom takmer 20.000 ľuďom. Technologicky je jednou z najnovších v rámci skupiny Groupe PSA.
Sériová výroba v trnavskej automobilke začala v júni 2006 s modelom Peugeot 207. Po ňom pribudol (v r. 2008) druhý model Citroën C3 Picasso. Tretím modelom automobilky bol od roku 2012 Peugeot 208.
Od septembra 2016 sa, exkluzívne len na Slovensku, vyrába štvrtý model - Citroën C3. V roku 2018 začala výroba novej generácie modelu Peugeot 208 v termickej verzii, ktorý je zároveň piatym modelom trnavskej automobilky. V marci 2019 sa spustila výroba modelu Peugeot e-208, historicky prvého elektromobilu z Trnavy. Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla 1,2 miliardy eur.
V rámci ochrany životného prostredia automobilka od júna 2012 nevyviezla na skládku ani kilogram odpadu. Trnavský závod patrí v spotrebe energií na vyrobené vozidlo medzi najlepšie automobilky Európy.
Denne závod vyprodukuje pre našich klientov 1 398 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 4.400 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontakt

Tel.: +421 905 876 596, +421 905 876 585, +421 905 876 583
E-mail: nabor@mpsa.com