Vedúci výrobnej zmeny

Vedúci výrobnej zmeny na prevádzke

LAKOVŇA, ZVAROVŇA, MONTÁŽ

Miesto výkonu práce: Groupe PSA Slovakia

Náplň práce

  • Riadi zverený úsek (s ohľadom na špecifické požiadavky prevádzky lakovňa, zvarovňa, montáž)

  • Je garantom aplikácie pracovných štandardov a výrobných procesov

  • Zabezpečuje dodržiavanie kvality a kvantity poskytovaných služieb z pohľadu interného a externého zákazníka, minimalizuje riziká zastavenia výroby a optimalizuje chod výroby

  • Riadi neprítomnosť v práci medzi jednotlivými strediskami a efektívne rozdeľuje počet zamestnancov

  • Garantuje ergonomickú rotáciu vo všetkých strediskách

  • Riadi pravidelné operatívne porady s vedúcimi výrobných jednotiek

  • Rozvíja a podporuje  zlepšovateľskú činnosť (kaizeny)

  • Schvaľuje proces zlepšovania postov  za účelom zlepšovania kvality a efektivity

  • Prezentuje  výsledky zverenej zmeny

  • Sleduje vývoj sociálnej klímy

  • Rozvíja kompetencie vedúcich výrobných jednotiek

  • Riadi zmeny s ohľadom na finančný rozpočet

  • Riadi aktivity zamerané na rešpektovanie a zvýšenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Profil

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania

  • Prax  vo výrobnej prevádzke  minimálne 3 roky

  • Prax v oblasti riadenia ľudí minimálne 3 roky  (v oblasti strojárstva)

  • Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie

  • Francúzsky jazyk B1 alebo anglický jazyk B1

  • Ochota pracovať v trojzmennom režime

  • Samostatnosť ,  flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť

  • Orientácia na výsledky

  • Schopnosť motivovať tím

Ponúkame

    • Pracovná zmluva na dobu neurčitú do kmeňového stavu PSA Groupe
    • Nástupný termín  - dohodou
    • Práca v trojzmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná), prípadne vo víkendovom režime (piatok, sobota, nedeľa)
    • Finančné ohodnotenie (základný plat  od 1540€ + príplatok za prácu v noci + variabilné zložky, odmeny za nápady na zlepšenie, podiely na hospodárskom výsledku)

    • Možnosť bezplatného vzdelávania a kariérneho postupu
    • Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné  životné  a úrazové poistenie s celoročným krytím
    • Kvalitné stravovanie v jedálni s príspevkom zamestnávateľa (od 0,67€)
    • Príspevok zo Sociálneho fondu na benefity od 160 €
    • Vernostná prémia pri pracovných jubileách (po 5, 7,5, 10, 15-ich rokoch)
    • Finančná výpomoc v rôznych životných situáciách
    • Operatívny leasing na automobil od 111€ mesačne
    • Športové aktivity ( členstvo v Asociácii športu PSA)
    • Možnosť získania mikrosponzoringu, teambuildingy, darčeky...

Naša spoločnosť / Kontaktné údaje

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1, 917 01 Trnava,

zuzana.polakova@mpsa.com, +421 33 548 25 25

On-line osobný dotazník

 Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším  závodom skupiny PSA Peugeot Citroën. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrába výhradne na Slovensku. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. V roku 2013 trnavský závod vyrobil 248 405 automobilov. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila náročnú úlohu: prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012. V súčasnosti závod pracuje v režime troch pracovných zmien, výrobné tempo je 62 vozidiel / hodinu. Denne vyprodukuje pre našich klientov 1 389 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 4.300 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a  podielom 28% žien.