Technik zásobovania

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce: PCA Slovakia Trnava, oddelenie Logistika

Náplň práce

  • Zabezpečovať a riadiť realizáciu tokov zásobovania dielov a potrebných materiálov na výrobu vozidiel v kvalite, nákladoch a garantovať dodávky dielov v termínoch
  • Dohliadať a niesť zodpovednosť nad celým procesom zásobovania od zadania požiadavky až po dodanie od dodávateľa do výrobného závodu PCA Slovakia Trnava
  • Rozvíjať politiku partnerstva s dodávateľmi, kontakt s dodávateľmi, urgovanie meškajúcich objednávok, konzultácia dodavok, organizovať riadiacu prácu s dodávateľmi ako preventívnu tak aj na riešenie problémov
  • Ubezpečovať sa, či všetci dodávatelia dodržiavajú svoje záväzky z hľadiska dodacích lehôt a množstva.
  • Odstraňovať nedostatok dielcov, ktoré spadajú do zodpovednosti zásobovania, riešiť nezhody dodaného materiálu a kritických dodavok
  • Podieľať sa na znížení logistických nákladov, znižovať úroveň zásob v súlade so stanovenými cieľmi, optimalizovať skladové náklady, dodržujúc pravidlá paletizácie
  • Realizovať audity prevádzky Logistika, riadiť inventúry v skladoch, analyzovať príčiny interných anomálií a inventúrnych rozdielov
  • Zavádzať urgentné výnimočné transporty, ak to vyžaduje situácia
  • Optimalizovať logistické náklady v spolupráci s koordinátorom transportu
  • Vystupovať a komunikovať tak, aby bol dodržaný dobrý imidž úseku a celej spoločnosti
  • Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti PSA Peugeot Citroën.

Profil

  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Prax v oblasti logistiky alebo priemyselnej výroby, komunikácie s dodávateľskými partnermi a dopravcami výhodou
  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom podmienkou
  • Znalosť francúzskeho jazyka výhodou
  • Znalosť informačných systémov MS Word, MS Excel, MS Outlook, internet na užívateľskej úrovni
  • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci
  • Schopnosť pracovať pod stresom a prispôsobiť sa meniacim podmienkam
  • Schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií a analytické myslenie.

Ponúkame

  • Pracovná zmluva na dočasné pridelenie prostredníctvom agentúry dočasného zamestnávania
  • Nástupný termn podľa dohody
  • Finančné ohodnotenie a variabilné zložky mzdy  rovnako ako v PCA Slovakia, s.r.o. (základný plat minimálne 1063€, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia od 90€), 13. plat
  • Práca v jednozmennom režime
  • Stravovanie v jedálni, veľký výber jedál, celoročný pitný režim
  • Ostatné sociálne benefity podľa agentúry dočasného zamestnávania.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Naša spoločnosť / Kontaktné údaje

PCA Slovakia s.r.o.
Náborové oddelenie
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Tel.: +421 33 548 2525,
E-mail: nabor@mpsa.com, zuzana.polakova@mpsa.com

Automobilka v Trnave patrí medzi technologicky najnovšie v skupine PSA Peugeot Citroën. Strategická investícia, ktorú francúzsky koncern oznámil v januári 2003, dosiahla do spustenia výroby 700 mil. eur. Tri roky po položení základného kameňa sa v  júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrába výhradne na Slovensku. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila náročnú úlohu: prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208, ktorý v máji nahradil Peugeot 207. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012 a s tým súviselo rozšírenie výroby na 3 pracovné zmeny. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. V roku 2012  trnavský závod vyrobil takmer 215 000 automobilov. V roku 2013 trnavský závod vyrobil takmer 248 400 automobilov. Denná produkcia závodu predstavuje v súčasnosti viac ako 1200 vozidiel denne.