Brigádnik vo výrobe

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ si dočasne privyrobiť? Ponúkame ti možnosť brigádovať v automobilke ihneď.

Tvojou pracovnou náplňou bude práca vo výrobnej hale MONTÁŽ/ ZVAROVŇA/ KVALITA alebo LOGISTIKA
Všetko ti vysvetlíme a zaučíme ťa.

Zamestnanecké výhody, benefity

• Práca na Dohodu o vykonanej práci (5€ btt/ hodina)
• Trvanie brigádnickej činnosti a nástup – čím skôr
• Pracovná doba 8 hodín (týždeň ranná/ týždeň nočná/ týždeň poobedná)
• Brigáda približne na mesiac

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý je pripravený pracovať fyzicky, so zmyslom pre poriadok. Výhodou je skúsenosť vo výrobnom prostredí. Nevyhnutná je disponibilita počas celého pracovného týždňa. V prípade, že chceš brigádovať na logistike, musíš mať oprávnenie VZV W1, C.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

SVETOVÝ LÍDER
V Trnave aktuálne vyrábame Citroën C3 a Peugeot 208. Obe vozidlá patria medzi najpredávanejšie vo svojej kategórii. Od marca 2019 vyrábame Auto roka 2020 Peugeot 208 už aj v elektrickej verzii. Patríme medzi svetových lídrov v redukcii emisií CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Mikulášeková
Tel.: +421 850 500 005
E-mail: nabor@stellantis.com