facebook

Vozidlá a technológie

PSA Vozidlá

 

Vozidlá skupiny Groupe PSA Slovakia zhmotňujú filozofiu skupiny, vďaka kvalitnému dizajnu a neustále sa rozvíjajúcim technológiám sú jedny z najobľúbenejších na svete. S podielom 13,3 % je koncern druhým najväčším výrobcom vozidiel v Európe. V oblasti ľahkých úžitkových vozidiel (LCV) je lídrom s podielom 21 %. Vo vývoji neustále napredujeme, naše vozidlá zdokonaľujeme s cieľom splniť aj tie najnáročnejšie očakávania klientov.

Technológie a bezpečnosť

Pri návrhoch našich vozidiel sa riadime prioritami, ktoré sú v súlade s modernými technológiami, bezpečnosťou a ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Skupina v roku 2012 vyčlenila 2,1 miliardy eur na vývoj technologických inovácií. Aj vďaka tomu sú naše vozidlá stále kvalitnejšie a populárnejšie, o čom sa môže každý presvedčiť.

Dôraz kladieme aj na bezpečnosť, na ktorú vyčleňujeme 10 % z rozpočtu na výskum a vývoj. Náš cieľ je jasný. Chceme minimalizovať akékoľvek ohrozenie a riziko posádky vozidla, chodcov alebo ostatných členov cestnej premávky. Na to využívame najmodernejšie technológie ako systém upozornenia pri vybočovaní z pruhu LDWS alebo sledovanie vzdialenosti pred vozidlom.