facebook

Aktuálne vyrábame

Peugeot 208

Príťažlivé a praktické auto Peugeot 208 sme začali vyrábať koncom roka 2011 a predáva sa od začiatku roka 2012. Je nástupcom populárneho Peugeotu 207, ktorý bol niekoľko rokov po sebe najpredávanejším modelom segmentu B v Európe. S vynoveným dizajnom, efektýnmi LED svetlami a modernou výbavou je Peugeot 208 atraktívna voľba.

V dvestoosmičke nájdete motor VTi alebo HDi s objemom 1,0 až 1,6 litra s neuveriteľnou spotrebou už od 3,4 litra/100 km. Motory majú veľmi dobrú schopnosť minimalizovať vypúšťanie škodlivého CO2. Emisie sa vo všetkých verziách držia pod úrovňou 99 g/km.

Peugeot 208

Citroën C3 Picasso

Obľúbené viacúčelové vozidlo Citroën C3 Picasso prišlo na trh začiatkom roka 2009. Vyrába sa exkluzívne v trnavskom výrobnom centre. Prvý Citroën Made in Slovakia je priestranný, premyslený a veselý. Citroën C3 Picasso má veľa tromfov, ktoré z neho robia oveľa viac ako iba minivan, ale naozajstnú „zázračnú“ škatuľku.

Pod kapotu C3 Picasso montujú v Trnave dva nové benzínové motory a dva osvedčené diesle. Vypúšťanie CO2 je na veľmi nízkej úrovni: motor HDi 90 ho vypustí do ovzdušia iba 119 g/km.

Modely C3 Picasso s dieselovými motormi spadajú pod environmentálny program Airdream, ktorý má za úlohu vytvárať autá maximálne ohľaduplné k životnému prostrediu.

Od septembra 2012 má Citroën C3 Picasso novú tvár. Drobné zmeny podstúpil tak exteriér, ako aj vzhľad a vybavenie interiéru. Model vyráža do konkurenčného boja v segmente B zmenenou prednou maskou s novým chrómovým logom Citroën, ktoré sa ťahá celou prednou časťou auta. Vo vyšších výbavách tiež pribudli LED svetlá. Nové logo značky si našlo svoje miesto aj na zadnej časti auta.

Zmenili sa tiež ozdobné kryty kolies, v ponuke sú aj nové hliníkové disky. Hmlové svetláponúkajú funkciu svietenia do zákruty. „LEDky“ pribudli aj na interiérovom svetle. V modeloch vyšších výbav zvyšuje komfort jazdy tiež elektrochromatické spätné zrkadlo. Začínajúci vodiči uvítajú cúvaciu kameru, ktorá sa objavuje až v modeloch po restylingu.

 

Citroen C3 Picasso