Výrobný pracovník

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
• Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
• Vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti)
• Zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
• Podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 € + príplatky za nočné zmeny + individuálna prémia + 13.plat

Zamestnanecké výhody, benefity

• Základný plat 850€ + individuálna prémia v priemere 100 € max. do výšky 185 € + mzdové zvýhodnenie za prácu v noci priemerne 87€/mes. + 13. plat + podiel na zisku
• Práca v trojzmennom pracovnom režime
• Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
• Pracovná zmluva cez agentúru dočasného zamestnania
• Teplá strava od 0,90 €; pitný režim zdarma
• Možnosť ubytovania za úhradu
• Využívanie benefitov agentúry dočasného zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle je výhodou
• Skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy
• Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA.

Adresa spoločnosti

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Molnárová
Tel.: +421 033 5483 185
E-mail: nabor@mpsa.com