Údržbár vyhradených technických zdvíhacích zariadení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať preventívnu údržbu a kontrolu mostových žeriavov
• Zabezpečovať opravy
• Obsluha mostových žeriavov
• Diagnostikovať poruchy
• Pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
• Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
• Zodpovednosť za zabezpečenie bezporuchovej a bezpečnej prevádzky mostových žeriavov
• Práca vo výškach
• Práca na 1 zmenu

Zamestnanecké výhody, benefity

• Základná mzda od 1300 eur brutto prípadne v závislosti od praxe + priemerná individuálna prémia 140 eur + príplatky za pohotovosť 200 eur + 13. plat/príplatky za nadčasy, vernostná prémia
• Práca na rannej zmene, 40 hodinový úväzok
• Nástupný termín dohodou
• Pracovný pomer na dobu určitú 2 roky s možnosťou predĺženia
• Mesačný príspevok na benefity od 150 eur ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 118 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Strava priamo na pracovisku od 1,16 € za jedlo
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena po odpracovaných rokoch od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• možnosť ubytovania - prvý mesiac zdarma, druhý mesiac 2€/noc, tretí mesiac 3€/noc, od štvrtého mesiaca 6€/noc )
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti ; rekreačné poukazy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zámočník, mechanik, nastavovač, obrábač kovov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• SŠ vzdelanie bez maturity v strojárstve ( strojný zámočník, mechanik – nastavovač, obrábač kovov)
• Preukaz VZV, žeriavnický
• §18 osvedčenie na opravu vyhradeného technického zariadenia
• Znalosť čítania technickej dokumentácie
• Technické a logické myslenie; Odolnosť voči stresu a záťaži

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421905876596
zuzana.polakova@stellantis.com