Team leader

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Ti šancu kariérneho rastu vo výrobnom podniku v trojzmennej alebo víkendovej prevádzke. Postupne Ťa zaučíme na jednotlivé pracovné posty, efektívne ťa zaškolíme a následne budeš riadiť svoj tím výrobných pracovníkov.
Príď k nám na pohovor a dozvieš sa viac.

Zamestnanecké výhody, benefity

• Základná mzda 1.009 € + osobné hodnotenie priemerne 140 € + nočné príplatky priemerne 87 € + 13.plat + podiel na zisku + navyše možnosť nadčasov s príplatkami za sobotu a nedeľu, rôzne finančné i nefinančné benefity
• možnosť výberu pracovného režimu - trojzmenná prevádzka alebo víkendový režim (sobota - nedeľa)
• zabezpečené závodné stravovanie, celoročný pitný režim
• možnosť ubytovania za úhradu
• doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím
• možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
• možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
• prenájom vozidiel od 118 € mesačne
• využívanie benefitov cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru, dovolenku
• sociálna výpomoc v krízových situáciách, mikrosponzoring

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• SŠ vzdelanie, technické zameranie výhodou
• ochota absolvovať stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor v dĺžke troch mesiacov, s následným preradením na pozíciu koordinátor výroby
• skúsenosti vo výrobnom procese (2 roky), chuť a ochota pracovať na zmeny, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
• skúsenosti s vedením tímu ľudí
• manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať, riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie, organizačné schopnosti
• motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v spoločnosti Stellantis
• znalosť MS Excel, MS Word

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421905876596
zuzana.polakova@stellantis.com