Správca zariadenia lakovňa - kabíny

Náplň práce

    • Zabezpečuje plynulý chod lakovacích kabín, udržiava spoľahlivosť lakovacích robotov a sleduje kvalitu aplikovaných karosérií
    • Zabezpečuje bezporuchový chod zariadení vykonávaním preventívnych kontrol
    • Zabezpečuje kvalitu aplikácie vykonávaním predpísaných kontrol
    • Vykonáva testovanie núdzového chodu liniek (Marche degradé-MD)
    • V prípade poruchy robota aplikuje štandard núdzového chodu (MD) – ručná aplikácia
    • Analyzuje vzniknuté zastavenia – v stanovenom rozsahu vykonáva autonómnu údržbu a kontrolu zariadení na svojom sektore
    • Zúčastňuje sa na optimalizácií liniek a zariadení
    • Používa elektronické systémy pre zariadenie odchýlok v procese a pre riadenie procesu: SAPIA, COMPAS, EXACT, PICASSO

Pracovný režim

    • PIATOK – od 06:00 – 14:00, SOBOTA – od 06:00 do 16:10, NEDEĽA – od 18:50 do 05:00

alebo

    • PIATOK – od 06:00 – 14:00, SOBOTA – od 14:00 do 00:10, NEDEĽA – od 18:50 do 05:00
    • v prípade potreby 1,5 hodiny nadčas

Požiadavky

    • Vyhláška č.718/2002 alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22, §23
    • Znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických schém
    • Znalosť automatizácie a informačných systémov, záujem o robotiku
    • Znalosť diagnostiky porúch pomocou PC a systému PLC (Simatic Step7, Schneider) výhodou
    • Technické a logické myslenie; Odolnosť voči stresu a záťaži

Ponúkame

  • Finančné ohodnotenie: základná mzda 678€ brutto + príplatky za prácu v noci (1,6eur/hod)  + individuálna prémia (priemerne 71€) + 13. plat

  • Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov

  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú s 3-mesačnou skúšobnou dobou

  • Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím

  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu

  • Teplá strava od 0,67€; pitný režim zdarma

    • Možnosť ubytovania – 1.mesiac zdarma (daň a odvody z nepeňažného príjmu za ubytovanie 37€), 2. mesiac 100€
  • Prenájom vozidiel od 113€ mesačne

  • Využívanie benefitov cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru, dovolenku

  • Sociálna výpomoc v krízových situáciách, mikrosponzoring

  • Odmena za vernosť, náborový príspevok

  • Asociácia športu PSA

Naša spoločnosť / Kontaktné údaje

PCA Slovakia, s.r.o. Automobilová ulica 1, 917 01 Trnava

nabor@mpsa.com, +421335482922, +421335483185