Operátor logistiky

Miesto výkonu práce: PCA Slovakia Trnava

Náplň práce

  • Vykonáva prácu ako vodič VZV a vodič ťahača distribučných súprav, jazdí po určených trasách v pridelenom sektore výrobnej prevádzky
  • Zásobuje výrobné linky potrebnými dielmi v reálnom čase a v súlade so zásadami alternatívnej logistiky
  • Napĺňa a  pripravuje vozíky distribučných súprav
  • Vykonáva prácu s bremenami, prebaľuje materiál z veľkých balení do malých balení
  • Manipuluje, vyprázdňuje, skladuje palety, kontajnery a prepravky s materiálom
  • Podáva hlásenia o vzniknutých anomáliách nadriadenému pracovníkovi
  • Dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
  • Pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti Groupe PSA

Ponúkame

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat 850€, prémia 100€od 2.mesiaca, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci priemerne 87€ mesačne.), 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie,, možná mzda od 910€ - 1070€ bez nadčasov + príplatok 50€ za oprávnenie VZV
  • Práca v trojzmennom pracovnom režime
    • Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
    • Pracovná zmluva na dobu určitú 2 roky  s 3-mesačnou skúšobnou dobou
    • Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím
    • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
    • Teplá strava od 0,80 €; pitný režim zdarma
    • Možnosť ubytovania
    • Prenájom vozidiel od 113 € mesačne
    • Využívanie benefitov cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru, dovolenku
    • Sociálna výpomoc v krízových situáciách, mikrosponzoring
    • Odmena za vernosť, náborový príspevok
    • Asociácia športu PSA

Požiadavky na zamestnanca

  • SOU, SŠ vzdelanie (výučný list alebo maturitné vysvedčenie)
  • Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov – VZV trieda I,  kategória „C, W1“
  • Prax na VZV minimálne 1 rok, prax v logistike výhodou
  • Ochota a chuť pracovať na zmeny
  • Schopnosť rýchlo sa učiť a ďalej sa vzdelávať
  • Odolnosť voči stresu a záťaži
  • Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci
  • Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA
  • Znalosť MS Excel, MS Word

Naša spoločnosť / Kontaktné údaje

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1, 917 01 Trnava,

nabor@mpsa.com,

Tel.: +421 905 876 596, +421 905 876 585, +421 905 876 583

On-line osobný dotazník

 Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším  závodom skupiny PSA Peugeot Citroën. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrába výhradne na Slovensku. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. V roku 2013 trnavský závod vyrobil 248 405 automobilov. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila náročnú úlohu: prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012. V súčasnosti závod pracuje v režime troch pracovných zmien, výrobné tempo je 57 vozidiel / hodinu. Denne vyprodukuje pre našich klientov 1 283 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 3.500 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a  podielom 23% žien.