Koordinátor výroby pre víkendovú zmenu

Náplň práce

    • Na svojom pracovnom úseku zabezpečuje výrobu z hľadiska kvality, množstva a času dodržiavajúc pracovný cyklus a štandard
    • Koordinuje a školí tím výrobných operátorov na výrobných linkách, aby vedeli ovládať pracovné posty svojho modulu, posudzuje spôsobilosť výrobného operátora, ktorý sa pripravuje na získanie oprávnenia.
    • Pomáha výrobným operátorom v prípade ťažkostí, zaznamenáva každý zásah a rieši vzniknuté problémy vo výrobe, vykonáva dodatočné úpravy častí produktu vo svojom pracovnom tíme, izoluje nevyhovujúce dielce
    • Pozná všetky pozície svojho pracovného modulu a pravidelne ich kontroluje.
    • Vykonáva operácie údržby prvého stupňa a podieľa sa na TPM
    • Zabezpečuje potreby svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia (objednávanie a nosenie prostriedkov osobnej ochrany), vykonáva obhliadku priestorov a rieši nedostatky
    • Zásobuje, ubezpečuje sa o dostatku dielcov na pracovnom poste a znovu spustí logistiku v prípade meškania dodávky
    • Upozorňuje vedúceho výrobnej jednotky v prípade nedostatkov, ústne alebo písomne odovzdáva pokyny pracovníkovi, ktorý ho strieda, podáva návrhy, podľa ktorých sa prijímajú potrebné hierarchické rozhodnutia, podieľa sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

Ponúkame

    • Adekvátne finančné ohodnotenie zodpovedajúce vykonávanej pracovnej pozícii (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13. plat
    • Pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
    • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
    • Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty)

Požiadavky na zamestnanca

    • SŠ vzdelanie, technické zameranie výhodou
    • Ochota absolvovať stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor v dĺžke jedného roka s  následnou možnosťou preradenia na pozíciu koordinátor
    • Skúsenosti s koordináciou pracovného tímu, prax v riadení, zaškoľovaní, koučovaní menšieho tímu ľudí (cca 5 -7)
    • Skúsenosti vo výrobnom procese, chuť a ochota pracovať na zmeny, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
    • Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať, riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie, organizačné schopnosti
    • Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA
    • Znalosť MS Excel, MS Word

Pracovný režim počas víkendovej zmeny:

  • PIATOK od 6:00 do 14:00, SOBOTA od 6:00 do 16:15, NEDEĽA od 19:45 do 6:00

alebo

  • PIATOK od 6:00 do 14:00, SOBOTA od 14:00 do 00:15, PONDELOK od 19:45 do 6:00

Naša spoločnosť / Kontaktné údaje

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1, 917 01 Trnava

nabor@mpsa.com, +421335483058

On-line osobný dotazník

 Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším  závodom skupiny PSA Peugeot Citroën. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrába výhradne na Slovensku. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. V roku 2013 trnavský závod vyrobil 248 405 automobilov. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila náročnú úlohu: prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012. V súčasnosti závod pracuje v režime troch pracovných zmien, výrobné tempo je 57 vozidiel / hodinu. Denne vyprodukuje pre našich klientov 1 283 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 3.500 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a  podielom 23% žien.