Koordinátor – správca zariadení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať menšie opravy výrobných zariadení
• Udržiavať plynulosť chodu výroby
• Zúčastňovať sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení
• Navrhovať zmeny a podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
• Pravidelne hlásiť poruchy s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
• Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
• Koordinovyť a školiť tím cca 5-7 výrobných pracovníkov na výrobných linkách a posudzovať ich spôsobilosť.
• Zaškoľovať ľudí na pracovné posty
• Zásobovať dostatok dielcov na pracovnom poste
• Vykonávať operácie údržby 1. stupňa a podieľa sa na TPM
• Zabezpečovať potreby svojho pracovného tímu (objednávanie a nosenie prostriedkov OOPP), vykonávať obhliadku priestorov a riešiť nedostatky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 1009€ + 100 € individuálna prémia + nočný príplatok priemerne 87 € za mesiac + 13. plat + podiel na hospodárskom výsledku, možnosť platených nadčasov

Zamestnanecké výhody, benefity

• 3-zmenný pracovný režim
• Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím
• Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
• Teplá strava od 0,80 €; pitný režim zdarma
• Možnosť ubytovania – 1.mesiac zdarma (daň a odovdy z nepeňažného príjmu 37€),od 2. mesiaca 100€
• Prenájom vozidiel od 113 € mesačne
• Využívanie benefitov cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru, dovolenku
• Sociálna výpomoc v krízových situáciách, mikrosponzoring
• Odmena za vernosť, náborový príspevok
• Asociácia športu PSA

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
• Znalosť informačných systémov(Excel, Word )
• Čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém
• Záujem o robotiku a automatizáciu
• Riadiace a koordinačné schopnosti
• Vyhláška č.718/2002,alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším závodom skupiny Groupe PSA. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrábala výhradne na Slovensku. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012. V súčasnosti závod pracuje v režime štyroch pracovných zmien, výrobné tempo je 62 vozidiel / hodinu. Ako prví sme priniesli na trh práce víkendovú zmenu. Aktuálne sa v PSA Trnava spustila výrobu nového Citroënu C3, ktorý sa stal najpredávanejším vozidlom svojej triedy. Denne závod vyprodukuje pre našich klientov 1 398 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 4.400 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Butková
Tel.: +421 033 548 29 22
E-mail: poslať životopis