Elektroúdržbár

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať údržbu strojov a zariadení
• Diagnostikovať nefungujúce zariadenia, zabezpečovať opravy a vylepšenia zariadení a strojov
• Vykonávať preventívnu údržbu na všetkých typoch zariadení
• Realizovať činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie
• Podieľať sa na vypracovávaní preventívnych plánov
• Vykonávať a analyzovať rôzne skúšky a merania na zariadeniach
• Zúčastňovať sa na posilnení dokončovacích prác podľa potrieb prevádzky
• Vykonávať alebo spolupracovať aj pri iných prácach súvisiacich s činnosťami a prácami na údržbe
• Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti Groupe PSA a dodržiavať predpisy BOZP

Zamestnanecké výhody, benefity

• Pracovná zmluva na dobu určitú 2 roky s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Základná mzda 1009 eur brutto + príplatky za prácu v noci (1,6 eur/hod - cca 130) + individuálna prémia 140 eur + príplatky za víkend 130 eur + 13. plat; podiel na zisku, príplatky za nadčas;
• Práca 4x12 (pravidelný alebo nepravidelný režim na 12-hodinových zmenách)
• Teplá strava v závodnej jedálni, pitný režim, gastrolístky, možnosť ubytovania na ubytovni za úhradu
• Tarifné triedy
• Možnosť prenájmu vozidla od 113 eur mesačne
• Príspevok na DDS, životné poistenie s celoročným krytím
• Karta BenefitPlus - relax, šport, kultúra
• Ostatné sociálne benefity sa dozviete na pracovnom pohovore
• Nástup podľa dohody

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: PCA Slovakia Trnava, výrobná prevádzka Zvarovňa

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika, elektrotechnika alebo automatizácia

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
• Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Skúsenosť so SIEMENSOM, ABB, FANUC, SCHNEIDER, FESTO je vítaná
• Prax v oblasti opráv strojov a liniek
• Užívateľská úroveň MS Office
• Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Butková
Tel.: +421 850 500 005
zuzana.polakova@stellantis.com